7/25/2012

Bitkisel boy uzatma

Bitkisel boy uzatma

 Boy uzatma yöntemleri ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda bitkisel boy uzatma başlığı altında bitkisel yollarla boy uzatma,bitkisel boy uzatma yolları,bitkisel boy uzatma yöntemleri gibi aramalara cevap verecek ve yazımızın sonunda Türkiye'de boy uzatmayı garanti eden tek yöntem hakkında bilgi vereceğiz.

Yani boyumu uzatmak istiyorum diyorsanız bu yazıyı sonuna kadar dikkatice okuyunuz.


Bitkisel boy uzatma

Son zamanlarda alternatif tıp olarak da kabul edilen bitkisel çözümler boy uzatma konusunda da baya bir rağbet görüyor.

Peki hangi bitkiler ve besinler  boy uzatır?

Boy uzatıcı besinler genel olarak şunlardır:
Bugday unu, Keçi boynuzu meyvesi, Çavdar unu, Yulaf unu, Karanfil tozu, Nohut unu, Tarçın tozu, Balık, Süt ve süt ürünleri ve çökeleği de sayabiliriz.

Bunun dışında bitkisel boy uzatma yöntemi olarak Ömer Coşkun'un tavsiye ettiği şu kürü de deneyebilirsiniz:

* Bir tatlı kaşığı çemenotu (toz halinde)
* Bir çay kaşığı karabiber (toz halinde)
* Sızma zeytinyağı            (toz halinde)

Zeytinyağının içine karabiber ve çemenotunu koyup demlenmek üzere tam 5 gün bekletiyoruz. Sonrasında bu yağı boyu uzaması istenilen çocuğun dirseklerine, eklemlerine ve topuklarına masaj yaparak sürüyorsunuz.

 Bitkisel yollarla boy uzatma,bitkisel boy uzatma yolları,bitkisel boy uzatma yöntemleri gibi aramalar yapmak istemiyorsanız boyunuzu uzatmayı garanti eden şu yönteme kesinlikle göz atmanızı öneririm.

Söz konusu yöntem ile ameliyatsız vs. siz kendi evinizde tam 6 haftada 7 cm kadar uzayabileceğiniz söyleniyor. Ve bu konuda size garanti veriliyor.

Ben lafı daha fazla uzatmadan sizi söz konusu yönteme yönlendireyim.

Boyunuzu garantili yöntemle uzatmak istiyorsanız BURAYA tıklayın!İlgili kelimeler: bitkisel boy uzatma yolları,bitkisel boy uzatma yöntemleri,Bitkisel yollarla boy uzatma,bitkisel boy uzatma

0 yorum:

Yorum Gönder