6/22/2012

Boy uzatmak için dua !

Boy uzatmak için dua !

Boyunuzun uzamasını istiyorsanız ön yargısız dikkatlice bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz..

Boy nasıl uzatılır, hangi besinlerle başlıklı yazımızda doğal boy uzatma yöntemlerinden bahsetmişi ve boy uzatmanıza katkı sağlayan besinler hakkında bilgi vermiştik.

Bu yazıda ise boy uzatmak için okunacak dua hakkında bilgi vereceğiz.


Bizde dua konusunda çok yanlış bir algı ve kanat oluşmuştur. Dua dediğimiz zaman sadece elimizi açarak Allah'a karşı yaptığımız duayı anlıyoruz.

Oysa dua çok çeşitlidir. Mesela duanın bir sözlü olanı vardır işte ellerinizi açıp Allah'a boy uzatmak için okunacak dualardan okuyarak dua edersiniz. Bir de fiili dua vardır, yani eylemsel dua.. Bu da şudur, sen boyunun uzaması için elinden gelen herşeyi yaparsın gerekli beslenmeden tutut önerilen yöntemleri uygulamaya kadar.. Bu da senin fiili duan olur. Yani sen halin ve davranışlarınla ''Allah'ım ben boyumu uzatmak istiyorum ne olursun boyumu uzat'' demiş olursun.

İşte duanın kabul olması için bu iki duanın da birarada olması gerekir. Yani sen boyumu uzatmak istiyorum de ama bu konuda hiçbir şey yapma. Sonra da gir internete boy uzaması için okunacak dua diye arama yap. Gördüğün ilk sonuca tıkla ve duanı yap boyun uzasın maalesef o kadar kolay değil işte..

Siz yine sözlü duanızı edin ama fiili duanızı da ihmal etmeyin. Şimdi ben size eylemsel duanızı da yapabileceğiniz garantili bir boy uzatma yöntemine yönlendireceğim.

Söz konusu yöntem tamamen doğal boy uzatma yöntemlerinden biridir. Doğal boy uzatma yöntemleri içerisinde garanti veren tek yöntemdir..

Ben lafı daha fazla uzatmasan söz konusu yöntemin resmi sitesine sizi yönlendireyim.

Bu yöntemle ilgili detaylı bilgi almak ve için BURAYA tıkla!


İlgili kelimeler: boy uzatmak için okunacak dua,boyumu uzatmak istiyorum,boy uzatmak için okunacak dua,doğal boy uzatma yöntemleri,boy uzaması için okunacak dua

0 yorum:

Yorum Gönder